Kampanie SMS marketing

Marketing z wykorzystaniem kampanii SMS’owych to stosunkowo młoda dziedzina, mimo tego, że sam SMS liczy sobie już ponad 20 lat. Nasi specjaliści poznali już od podszewki efekty oraz potencjał takich kampanii, dlatego też z powodzeniem realizujemy działania marketingowe z wykorzystaniem kanału mobilnego. Marketing SMS to przede wszystkim możliwość efektywnego, bezpośredniego dotarcia z komunikatem reklamowym do odbiorcy.

W dzisiejszych czasach promocja marki wymaga od przedsiębiorców podjęcia innowacyjnych kroków, dzięki którym będą mogli utrzymać stałą komunikację z Klientami. Kiedyś w celu takiej komunikacji wykorzystywano np. drukowane materiały reklamowe, jednakże wraz z rozwojem technologii zmieniają się również kanały komunikacji marketingowej.

Na tę chwilę jednym z najbardziej popularnych kanałów komunikacji jest oczywiście Internet. Nie zawsze jednak potencjalni Klienci są w stanie poświęcić czas na dokładną analizę firm, które ich interesują. I tutaj pojawia się SMS marketing. Obecne rozwiązania podsuwają nam nowe możliwości, a co za tym idzie produkt lub usługa mogą trafić do potencjalnego Klienta same. SMS marketing to komunikacja między firmą a użytkownikami smartfonów, którzy wyrazili na to zgodę. Komunikacja ta odbywa się za pomocą wiadomości tekstowych, multimedialnych czy dźwiękowych. Kampanie SMS to nie tylko świetne narzędzie sprzedażowe, ale również doskonały sposób na masową komunikację z Klientami. Za pomocą takich kampanii możemy, chociażby informować Klientów np. o zmianie godzin otwarcia sklepu/biura.

Marketing SMS jest idealnym dopełnieniem rozbudowanych działań marketingowych, których wdrażanie w dzisiejszych czasach jest koniecznością. Pamiętacie! Konkurencja nie śpi, a kampanie SMS mogę doskonale wspierać Twoją sprzedaż.